DANCE! DANCE! DANCE!
Jaar van lancering: 2005
Laatst bijgewerkt: 28/06/08
Neus: guess who in samenwerking met Dominique Ropion
Model: guess who?
Art director: guess who?
Flaconontwerp: guess who?
Ze wist dat ze veel talenten in huis had, maar wist ook dat ze met één moest beginnen. Ze koos voor dans. En hoe! Met haar latin-bottom en latin bewegingen swingde Jennifer Lopez zich vanuit de Bronx in New York naar de top van de wereld. De rest van haar indrukwekkende carrière behoort inmiddels tot de recente showbizzgeschiedenis.
En alles wat La Lopez aanraakt lijkt te veranderen in goud, sterker: in platinum. Inmiddels heeft ze bewezen ook een neus te hebben voor parfum. Want Live is inmiddels haar vierde geur en hiermee keert Jennifer in feite terug naar haar ware passie: de dans. Want zoals ze zelf zegt ‘leef ik helemaal voor de dans, dan voel ik me pas echt vrij, onthul ik mijn innerlijke gevoelens en ben ik helemaal mezelf en de situatie meester’.
Daarom staat Live voor het plezier dat dansen kan schenken. Die swingende momenten waarin alle restricties van je af gooit. Want al dansende durf je meer, daag je uit, droom je en leef je voor het moment. Je voelt je sexy, bezield, als een lichaam bewegend op het ritme van de muziek. Zie de – het moet gezegd – in zijn soort prachtige visual en je weet direct wat dans kan doen. Kortom: Live, live, live! Dance, dance, dance! Love, love, love!
WAT RUIK IK EIGENLIJK?
La Lopez omschrijft Live als een ‘choreografie voor de zintuigen’ en ‘vloeibare energie’ die opent als een wervelende en opzwepende salsadans: citroen, sinaasappel met een prikkelende ananasnoot. Het hart een rumba. Ritmisch en meeslepend. Denk aan rode bes ondersteund door de prinses van de voorjaarstuin – de pioenroos – en het zachtfluwelen viooltje. De Live-basis is als een perfect uitgevoerde tango: harmonieus en sensueel. Ofwel, een flinke gourmandinjectie van karamel en tonkaboon begeleid door het zacht-melkachtige sandelhout.
RUIK & VERGELIJK
Live heeft inmiddels twee nieuwe versies. Die swingen geurtechnisch ook, zoals dat zo ouderwets gezellig heet, de pan uit.
Jennifer Lopez Live Luxe (2006)
Jennifer Lopez Live Platinum (2008)