10 reacties op “CASTELBAJAC CASTELBAJAC

  1. Ik mis mijn geurtje van Castel Bajac elk moment van de dag, vanaf het begin (gekocht in Parijs) heb ik het gekocht maar het is nergens meer te koop.
    Help mij om het te vinden?
    Vr. gr.
    Sonja Bron

  2. Ik dus ook! Ben echt helemaal verslaafd aan deze geur en ook al 2 jaar op zoek! Kan m ook nergens meer vinden. Wie o wie kan mij vertellen waar deze geur nog te krijgen is( het gaat wel om de donkere rode fles, want hij is er volgens mij ook in t rose?!)
    Bvd. Vr.gr. Romana

  3. Hoi,
    Ik ben ook naarstig op zoek. Heb vele andere geurtjes geprobeerd, maar er is niet 1 die hieraan kan tippen.
    Ik ga proberen of ik het via het internet uit het buitenland kan bestellen.
    Ik zag op een site in de VS het luchtje staan voor 36 dollar.
    Maar bij douglas betellen is ook een goede tip
    groet,
    Warja

  4. Beste Warja,
    Misschien een goed alternatief (net ontdekt) Sexy Angelic van Honores des Pres. Zit, net zoals in Castelbajac, heel veel amandel in.

  5. Beste Sonja, beste Romana, beste Germa. Zoals ik al aan Warja schreef: misschien een goed alternatief voor Castelbajac is Sexy Angelic van Honores des Pres. Zit dus ook heel veel amandel in.
    Geurige groet!

  6. ik kom hier heel toevallig op en mijn zus is ook al paar jaar opzoek naar dit luchtje.
    ben op vakantie in spanje geweest ook niet zwitserland en oostenrijk ook niet, ik zoek me rot op internet voor dr maar kan het nergens vinden.
    We zullen het maar proberen dan het bestellen bij douglas? zou het lukken?
    Mvg Denise

  7. hallo ik menige jaren bodylotion
    en voor te douche castelbajac gebruikt verrukkelijk zo een goed product opeens omdat het te duur werd volgens parfumerie douglas was het niet meer te krijgen nergens meer.ik vind het dat heel erg.kan u mij een tip geven waar of hoe ik er aan kan komen of de parfum
    gr.hennie

  8. Dag dames,
    Ik heb heel internet afgezocht…nergens te vinden Castelbajac eau de toilette. Is iemand al iets wijzer geworden??
    groetjes lady

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s