JONGE GEUR VOOR
JONGE GRES-MEISJES
Jaar van lancering: 2005
Laatst aangepast: 22/03/10
Geur: Thierry Wasser
Model: onbekend
Bij het in Nederland een beetje in vergetelheid geraakte Grès hadden ze een probleem wat geuren betreft: er ontbrak nog een voor jonge meisjes. Caline – Frans voor liefkozend, vleiend en aanhalerig – moet hierin verandering brengen. En het meisje dat Caline verbeeldt is zoals vele jonge meisjes zichzelf graag zien volgens het couturehuis: flitsend, strelend, hartelijk, liefhebbend, stralend, romantisch, onweerstaanbaar, charmant, naturel, verfijnd, vriendelijk, enthousiast, vrolijk – mag het ietsje minder! – en naarstig op zoek naar haar eerste ‘eigen’ parfum! Caline wordt omschreven als ‘een geurige omhelzing voor bijzondere momenten’ en presenteert zich als een waardevolle edelsteen opgeborgen in een juwelendoosje.
WAT RUIK IK EIGENLIJK?
Caline is een zoete, fruitige bloemenpracht die zijn eerste sensaties openbaart met veel appel, grapefruit en mandarijn op een bedje van klimop. Groen en fris. In het hart bloeien zonnig jasmijn, ‘waterige’ lotus samen met rijpe pruim voorzien van een ‘zijde-extract’. De finish is als een krachtige en verleidelijke omarming van tonkaboon, musk en ‘knapperige’ bonbon.
RUIK & VERGELIJK
Grès weet welke jonge meisjes het met Caline wil verleiden. De onderstaande geuren hebben daar zo hun eigen mening over.
Cacharel Anaïs Anaïs (1978)
Yves Saint Laurent Baby Doll (1999)
Ralph Lauren Ralph (2000)
Annick Goutal Quel Amour! (2002)
Chanel Chance (2003)
