KOEL WATER VOOR DE JEUGD VAN TEGENWOORDIG DAT ‘GAMET’ OP HET STRAND
Jaar van lancering: 2006
Laatst bijgewerkt: 01/12/09
Neus: Beatrice Piquet
Ze hangen rond, spreken af, flirten, worden stelletjes. De trendy en modegevoelige jeugd van nu leeft volgens Davidoff voor het ‘feel-good-fun’-gevoel. Samen afspreken op het strand. Genieten van zon, wind, het niks doen en surfen. Ze zijn relaxed, trappen lol, plagen en spelen nog met de liefde die ze zien als een ‘game’ dat ze dichter bij elkaar brengt.
Nu presenteert Davidoff een manier om deze tieners met eigentijdse attitude nóg closer te krijgen: een jeugdige en speelse interpretatie van het koelste water aller tijden. Cool Water Woman (1987) wordt Cool Water Game Her. Er is er een voor haar, maar ook een voor hem, en dragen beiden de filosofie van het Cool Water-concept energiek uit – leef het leven intens! Aan de presentatie zie je dat Davidoff met Cool Water Play een gloednieuwe richting opgaat. ‘Ironische iconen’, trendy logo, ijs- en waterkleuren… surfboard-chic. En de twee flacons met retro-techno-bubbels verbeelden in een lavalamp uit jaren de jaren zestig. Hoe hip!
WAT RUIK IK EIGENLIJK?
Cool Water Game Her is de opmaat voor een supergave tijd. Een pittige, oceaanachtige kopnoot wordt vermengd met de fris-fruitige geur van granny smith en citroen. Het hart is sappig en ijskoud: een bevroren cocktail van weelderig exotisch fruit verzacht door een kristalhelder bloemenboeket van waterlelie en fresia. De opwindende basis speelt met het krachtige sandelhout en het zinnelijk-warme cederhout waarover een briesje van onweerstaanbaar musk is gewaaid.
RUIK & VERGELIJK
Je als vrouw op verschilllende manieren van ‘het koelste water aller tijden’ genieten. En dan heb ik de zomerse variaties niet meegerekend.
Davidoff Cool Water Woman (1987)
Davidoff Cool Water Eau de Parfum (2003)
Davidoff Cool Water Woman Cool Summer (2009)
