ALS JE JE LEVEN ZONDER ROMANTISCHE INTRIGES NIET KUNT VOORSTELLEN
Jaar van lancering: 2009
Laatst bijgewerkt: 16/12/09
Neus: Michel Girard
Model: een nauwelijks herkenbare Scarlett Johansson
Fotografie: Jean-Baptiste Mondino
Muziek: Ennio Morricone
Domenico Dolce en Stefano Gabanna zien in inspiratie voor The One-geuren niets anders dan de echte vrouw die verschillende kanten en verschillende emoties heeft. Rose the One geeft uitdrukking aan haar intiemste momenten. Het is een licht, sensuele geur die associaties opwekt aan de luxueuze sensatie van het baden in rozenblaadjes’. Nu de profielschets van de draagster – here we go again: aanbiddelijk, vrijgevochten. Niet gehinderd door conventies, voor niets en niemand bang – al helemaal niet voor haar emoties. Warm, open, maar toch met een zweem van mystiek om zich heen.
Overduidelijk op en top vrouw, extra aantrekkelijk door het meisjeachtige dat ze nooit verloren heeft. Ook heel mooi: ze is een heldin van deze tijd die toch iets nostalgisch uitstraalt. Ten slotte: een leven zonder romantische intriges kan ze zich niet voorstellen. Wie wil daar niet mee daten met een roos in je handen?
WAT RUIK IK EIGENLIJK?
One The Rose gunt ons een blik in de schatkamer van haar meest kostbare herinneringen. Nou en die schatkamer is zeer zoet en zeer fruitig geparfumeerd. En wat je hoopt te ruiken, ervaar je als een echo. De roos lijkt namelijk bijna verdwenen door de hoeveelheid fruit. Begint al in de opening: een uitbarsting van grapefruit, mandarijn en zwarte bes. In het hart waar de One The Rose bloeit, moet ze het afleggen tegen lychee (zoeter dan zoet) en pioenroos (zacht en zoet). Je hoopt dat de roos zich op een gegeven moment boven alles zal uitrijzen. De eindindruk blijft een zoet-fruitige geur met een zweem van roos. Die op het eind ook nog even verwarmd wordt door vanille.
RUIK & VERGELIJK
Echte rozengeuren ruiken naar echte rozen. De eerste en laatste indruk is roos. Hoewel daarvoor ook andere ingediënten worden gebruikt blijft de hoofdsensatie roos, roos, roos en nog meer roos.
Parfum d’Empire Eau Suave (2003)
Stella McCartney Rose Absolute (2005)
Guerlain – L’Art et la Matière – Rose Barbare (2005)
Guerlain Idylle (2009)
