ROMANCE WITH A SILVER LINING
Jaar van lancering: 2004
Laatst aangepast: 01/12/09
Van alle edele metalen is zilver de meest favoriet van de Amerikaanse lifestyle-ontwerper Ralph Lauren. Je ziet het terug in zijn kleding, sieraden, home wear, accessoires én in zijn nieuwe geur voor de man: Romance Men Silver. De geur kun je interpreteren als een ‘rijpere’ versie van Romance Men uit 1999.
Is de laatste bedoeld voor de jonge, sexy, sensuele, romantische en moderne man van 18 tot 45 jaar, Romance Men Silver zoekt het ‘iets hoger op’. De gebruiker is de coole, zelfbewuste, stijlvolle, elegante en eigentijds man tussen 25 en 49 jaar. Met andere woorden ‘romance with a silver lining’. Naast een – lekkere – geur is Romance Men Silver volgens Ralph Lauren ook een aspiratie en gevoel die je als man met smaak nastreeft.
WAT RUIK IK EIGENLIJK?
Wat aan Romance Men Silver opvalt, is de combinatie van traditionele en grensverleggende ingrediënten. Op de opening kan je direct proosten: rijpe, net geplukte cabernetdruif die wordt gecombineerd met groene, gekneusd gebladerte, spar (natuurlijk de zilveren soort), mandarijn en bergamot. Het hart mixt tabaksbloem, viooltje, maté en nootmuskaat. Nu de basis. Guaiachout vermengd zijn warme tonen met de ziltheid van drijfhout. En voor het ‘zilveren en romantische’ gevoel wordt de geur afgerond met en suède-muskakkoord.
RUIK & VERGELIJK
Drijfhout in een geur. Jawel! En het gebeurt steeds meer. De geur ervan wordt verkregen door de zogenaamde nature print- en/of – of head space-technologie. Het geeft aan parfums – wel goed ruiken hoor! – een licht, frisse en zilte tinteling. In onderstaande geuren is ook drijfhout aangespoeld.
Tommy Hilfger Tommy (1995)
Dunhill Desire Blue (2002)
De eerste vrouwengeur waarin drijfhout werd verwerkt is:
Escada Rockin’Rio (2005)
